נייד:     050-8859645

אימייל: mooshshay@gmail.com

  • Facebook Social Icon

November 4, 2017

November 2, 2017

Please reload

Recent Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Featured Posts

טיפים למארגני אירועים

November 1, 2017

ישנן דרכים רבות להפוך אירוע לאירוע יפה. מטפלים בתאורה, בוחנים את מיקום השולחנות, משקיעים בקישוטים מסביב. אך כיצד להפוך את האירוע ליחיד ומיוחד במינו?
זו כבר שאלה מורכבת יותר, שאין לה נוסחה. אז כיצד לעשות זאת? פשוט צריך ללכת עם הלב ועם ההרגשה, ולאפשר למוזמנים להרגיש בדיוק את מה שאתם מרגישים.

כיצד להביע את עצמכם?

כדאי ורצוי שאתם כמארגני האירוע תביעו בו את עצמכם ואת מה שאתם מרגישים. הנה כמה טיפים כיצד לעשות זאת באופן שיציג במיוחד את הייחודיות שלכם, וכמו כן את ייחודיות האירוע:

  • לכו נגד הזרם – אל תפחדו לא להיות כמו כולם, הרי זה מה שהופך אתכם למיוחדים. לכו על עיצוב ייחודי או פסקול מוזיקלי שונה מהרגיל. השינוי המרענן באווירה ישאיר את המוזמנים ואתכם עם טעם של עוד, ויגרום לאירוע להיזכר גם זמן רב אחר כך.

  • תקשיבו ללב – בכדי שהאירוע יהיה מיוחד באמת, הוא צריך לחלוטין לבוא ממכם. אתם יכולים להביע את טעמכם האישי בכל פרט קטן באירוע, ולהביע באמצעותו את עצמכם. ככל שאתם מחוברים יותר לאירוע, כך יהיו גם המוזמנים.

  • השקיעו במוזיקה – הדבר החשוב ביותר ביצירת אווירה הוא המוזיקה. בחרו סגנון מיוחד שאליו אתם מתחברים, והשמיעו אותו בקבלת הפנים ובמהלך האירוע. כדאי גם להזמין הרכב נגנים לקבלות פנים בכדי להפוך אותו לייחודי אפילו יותר.

כאשר האווירה באירוע שלכם משדרת אתכם, קל למוזמנים להתחבר אליה. אתם לא חייבים ללכת לפי מה שמקובל, ואנשים שהולכים נגד הזרם מקבלים הערכה רבה. מה שאתם אוהבים זה מה שחשוב, ואירוע שמייצג את הייחוד שלכם הוא אירוע בלתי נשכח. נגנים לקבלות פנים מעניקים תחושה אישית וחיה והופכים כל אירוע למיוחד.

נגנים לקבלות פנים

אנחנו מבצעים מוזיקת ג'אז צועני מקצועית ואותנטית. את הסגנון שלנו לא תמצאו באף מקום אחר, ואת האהבה שלנו למוזיקה תוכלו לשמוע בעצמכם. את המוזיקה אנחנו מבצעים באופן מאולתר ישר מהנשמה, ואתם יכולים ליהנות ממוזיקה נעימה לאוזן שתכניס את המוזמנים לאווירה כבר בקבלת הפנים. לפרטים נוספים על נגנים לקבלות פנים התקשרו למספר 0508859645, השאירו פרטים באתר או שלחו הודעה במייל ונשוב אליכם עם פרטים נוספים.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now