נייד:     050-8859645

אימייל: mooshshay@gmail.com

  • Facebook Social Icon

November 4, 2017

November 2, 2017

Please reload

Recent Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Featured Posts

ג'אז

November 2, 2017

ג'אז

מי לא שמע פעם מוזיקת ג'אז?

כל אחד כמעט קיבל פעם טעימה מהסגנון, אך מה כל כך מיוחד בג'אז שהופך אותו לסגנון מוזיקלי מקובל ביותר בעולם, ולמושלם בתור מוזיקה לאירועים? התשובה לכך פשוטה. מדובר במוזיקה בעלת אופי ייחודי, ורגש שיכול לבוא באריזה קלילה ומרגיעה, או לחלופין קופצנית ואנרגטית. תלוי באופי הנגן ובאופי הסגנון.

מהי בעצם מוזיקת ג'אז?

 למעשה, ג'אז הוא סגנון מוזיקלי מורכב מאוד המכיל הרבה תתי-סגנונות שונים, שכל אחד מהם הוא עולם ומלואו. הכלי המזוהה ביותר עם הג'אז הוא הסקסופון, אך הוא לא בהכרח מופיע בכל הרכב וגם לא בכל תת-סגנון. הג'אז מוכר גם בזכות מקצביו המורכבים ובזכות האלתור.

מוזיקה לאירועים צריכה להתאים וג'אז יכול להשתלב בכל אירוע. בסגנונות השונים אפשר להביע כל רגש, לאירוע מכל סוג. לכל אווירה של אירוע ניתן לנגן סגנון שיתאים לה ויאפיין אותה באמצעות בחירת הכלים לרכב, בקצב הנגינה ובמה שהיא מביעה.

לנגן עם הרגש

ברור שכל מוזיקה באה מהלב, אך הג'אז נותן מקום אמיתי לרגש בזמן הנגינה, באמצעות אלתור. האלתור מאפשר לנגן להביע באמת את רגשותיו ותחושותיו באותו הרגע באמצעות הכלי, והתוצאה בהתאם. הרכב קבלת פנים שאוהב את מה שהוא עושה ימלא את האירוע בשמחה ובאנרגיות חיוביות, ועצים את החוויה.

אחד היתרונות של הג'אז בתור מוזיקה לאירועים הוא האווירה הנעימה שהוא נותן באירוע, אשר מצד אחד מוסיפה יופי ועומק לאירוע, ומצד שני אינה פוגמת בשיח ובאינטראקציה בין החוגגים. בנוסף, תפקיד חשוב של הרכב קבלת פנים באירוע הוא "להכניס לאווירה" את המוזמנים, וזה משהו שהג'אז מאפשר לבצע על הצד הטוב ביותר.

הרכב ג'אז לאירועים

כשאתם מתכננים אירוע, המוזיקה היא לא עניין של מה בכך. הרכב מוזיקלי המלא באהבה לג'אז יוסיף חוויה נפלאה לאירוע שאתם מתכננים, ויכניס את כל המוזמנים לאווירה החגיגית כבר בקבלת הפנים. ההרכב שלנו מנגן ג'אז צועני ייחודי שלא תמצאו בשום מקום אחר, ושיהפוך את האירוע לחוויה נעימה ויפה לאוזן. עבור מוזיקה לאירועים השאירו פרטים או חייגו 050-8859645, ותיהנו מקבלת פנים חמה באירוע בלתי נשכח.

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now