נייד:     050-8859645

אימייל: mooshshay@gmail.com

  • Facebook Social Icon

November 4, 2017

November 2, 2017

Please reload

Recent Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Featured Posts

האירוע והמוזיקה שבו

November 2, 2017

האירוע והמוזיקה שבו

כל אחד רוצה שהאירוע שהוא מארגן יהיה האירוע הכי מלהיב, הכי מושקע ובלתי נשכח. נגנים לאירוע נשמע כמו משהו שכולם רוצים אך לפעמים אנשים לא בטוחים שכדאי להשקיע דווקא בזה. ישנם דברים רבים שצריך לשים לב אליהם בארגון אירוע, כמו עיצוב האולם, התאורה והאוכל וכולם מאורגנים עד לפרט האחרון בכדי להשאיר את הרושם הנכון. למעשה, הדבר החשוב מכולם באירוע הוא האווירה, ובייחוד האווירה בקבלת הפנים, אליה "נכנסים" המוזמנים ועמה ממשיכים באירוע כולו.

אירוע מושלם מתחיל ממשהו קטן

כל אירוע מתחיל קודם כל באווירה. כשאנשים נכנסים לאזור קבלת הפנים, הם בדרך כלל מחפשים אחר האווירה איתה הם ייכנסו לאירוע. מהי הדרך הטובה ביותר להעניק למוזמנים את האווירה? פשוט מאוד, באמצעות המוזיקה. אך איזו מוזיקה, וכיצד לבחור אותה?

  • הסגנון המוזיקלי –  סגנון מוזיקלי מועדף בהחלט מהווה אופציה, אך כדאי מאוד שיהיה סגנון ייחודי, לתוספת עניין. הג'אז נחשב לסגנון מוזיקלי ייחודי מאוד, ויכול להתאים לכל אירוע.

  • הרכב מוזיקאלי לאירועים –  מוזיקה חיה תמיד נשמעת ונראית יותר טוב מפלייליסט. מומלץ מאוד להזמין נגנים לאירוע שלכם אפילו רק לקבלת הפנים.

  • מוזיקת רקע – חשוב לזכור שהמוזיקה בקבלת פנים אינה מוזיקת ריקודים, אלא מוזיקת רקע. היא אמורה להשרות אווירה טובה וקלילה על המוזמנים, אך לא להפריע להם לנהל אינטראקציה ולשוחח. חשוב שהמוזיקה לא תהיה בווליום גבוה, ולא תתפוס לחלוטין את תשומת הלב.

בבחירת מוזיקת רקע לאירועים ובעיקר לזמן קבלת הפנים יש לשים לב שגם המוזמנים ירגישו את מה שאתם מרגישים באירוע. לכן רצוי לעצור רגע את שטף ההכנות, להאזין לפלייליסט שבחרתם, ולראות אם השירים תואמים את התחושות והציפיות שלכם. אם אתם מחפשים משהו קצת יותר חי אז נגנים לאירוע מציעים בדרך כלל את האפשרות לשמוע את הרפורטואר באתר שלהם או שהם שולחים לכם דוגמאות.

הרכב ג'אז צועני – נגנים לאירוע

אנחנו הרכב מקצועי ויחיד מסוגו בארץ. עם האהבה שלנו למקצוע אנחנו מעניקים לכם מוזיקה עם סאונד ייחודי שיכניס את המוזמנים לאווירה, ויכניס לאירוע את החותם האישי המיוחד שלכם. החלטתם ללכת על נגנים לאירוע? התקשרו למספר 050-8859645, השאירו פרטי קשר באתר או בכתובת המייל ונשוב אליכם עם מוזיקה צוענית שפורטת על מיתרי הלב והנשמה.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now