נייד:     050-8859645

אימייל: mooshshay@gmail.com

  • Facebook Social Icon

November 4, 2017

November 2, 2017

Please reload

Recent Posts

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Featured Posts

ג'אז צועני

November 4, 2017

ג'אז צועני

מתקשים בבחירת הרכב מוזיקלי לאירועים? לאנשים רבים, המילה "ג'אז" מעלה בעיקר סקסופון, פסנתר ותופים. זוהי לא הבחירה הראשונה כמוזיקה לקבלות פנים, אם מפני שמסובך להביא למקום האירוע כלים כמו הפסנתר, ואם מפני ש"יתפסו" את כל תשומת הלב של האורחים, ויפריעו להם לשוחח. למעשה, לא כל סגנונות הג'אז נראים כך.

הרכב מוזיקלי לאירועים שמנגן ג'אז צועני

הג'אז הצועני הינו סגנון מוזיקלי המורכב מג'אז ומוזיקה צוענית, ומנוגן בדרך כלל בגיטרה, כינור וקונטרה-בס. הרכב זה מתאים מאוד בתור הרכב קבלת פנים באירועים, בגלל מספר סיבות:

ראשית, כלים אלו נעימים לאוזן, אך אינם דורשים את כל תשומת-ליבו של המאזין. הג'אז הצועני באירועים מהווה מוזיקת רקע המציגה למוזמנים את אווירת האירוע, אך בניגוד לתופים, למשל, אינו מפריע לשיח ביניהם בזמן קבלת הפנים.

שנית, זהו סגנון ייחודי מאוד, שיאיר את היופי והשמחה שבאירוע באור מיוחד. כמו כן, ג'אז צועני המנוגן על ידי נגנים לקבלות פנים ולא על-ידי פייליסט, יכול להשרות על האירוע תחושה עוצמתית ובלתי-נשכחת.

בנוסף, ישנה גם אהבת הנגנים למקצוע. מוזיקת ג'אז מנוגנת עם התחושות הפנימיות של הנגן עצמו, ולכן בהזמנת להקת ג'אז צועני לקבלת פנים מתקבלת חוויה עם רגש. השמחה שמביעים הנגנים תהווה חלק לא מבוטל מהאווירה, ותעביר למוזמנים את אווירת האירוע עוד בקבלת הפנים.

כאשר אתם בוחרים מוזיקה לאירועים, חשוב שזו תהיה מוזיקה שתתחברו אליה. לכן אנחנו מביאים הרכב מוזיקאלי לאירועים המתמחה בג'אז צועני עם. זוהי מוזיקה שנעים לשמוע, עם כלים שאליהם כל אחד יכול להתחבר. השילוב של כינור, גיטרה וקונטרה-בס משתלבים יחד בהרמוניה נעימה שאינה צורמת לאוזן, הופכת את קבלת הפנים באירוע לשובת לב ומכינה את המוזמנים להמשך האירוע.

מוזיקה לאירועים

בתור הרכב קבלת הפנים היחיד בארץ המבצע מוזיקת ג'אז צועני, אנחנו מעניקים לכם חוויה מיוחדת במינה, שלא תקבלו באף מקום אחר. השמחה שלכם היא הדבר שמניע אותנו לנגן, והסגנון האותנטי שלנו יכול להפוך את האירוע שלכם למפתיע, ואת האווירה בו לייחודית. לפרטים נוספים עבור הרכב מוזיקלי לאירועים חייגו למספר 050-8859645, השאירו פרטים באתר ונשמח לשוב אליכם בהקדם!

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now